Zapisnik sa roditeljskog sastanka za provedbu višednevne izvanučioničke nastave - ŠUP 2019-2020 - 4. razredi

Autor: Administrator , 16. 12. 2019.

Zapisnik s roditeljskog sastanka četvrtih razreda OŠ Matije Vlačića,  Labin.

Na roditeljskom sastanku učenika/ca četvrtih razreda održanog dana 10. prosinca 2019. u 17:00 sati bilo je prisutno 45 roditelja (od sveukupno 51 roditelj)  te učiteljice četvrtih razreda: Lorena Dobrić (4.a), Nagua Giurici (4.b) i Marta Verbanac (4. razred PŠ Rabac).

Dnevni red:

1.Prezentacija ponuda – predstavnici odabranih agencija
2.Glasanje – odabir najpovoljnije ponude
3.Donošenje Odluke o odabiru najpovoljnije ponude

Ad.1

Predsjednica Povjerenstva Nagua Giurici, učiteljica 4.b razreda izvijestila je roditelje da je Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za trodnevnu Školu u prirodi planiranu od 20. do 22. svibnja 2020. godine/ili 03. do 05.06.2020. godine za učenike četvrtih razreda donijelo 3.12.2019. godine Odluku o odabiru najpovoljnijih pristiglih ponuda koje će se predstaviti na roditeljskom sastanku. Tri pristigle (jedine) ponude su: Alibi d.o.o., Umag, Via imaginarium d.o.o., Rijeka i Maremonti Istra d.o.o., Pula.

Na roditeljskom sastanku bili su nazočni predstavnici agencija  Alibi d.o.o. i  Via imaginarium d.o.o., Rijeka koji su svoje ponude predstavili roditeljima. Ponudu agencije Maremonti Istra d.o.o. Pula zbog njihovog odsutstva roditeljima je, sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno obrazovnih aktivnosti izvan škole predstavila učiteljica. Roditelji su imali nekoliko upita prema predstavnicima odabranih agencija vezanih za smještaj, ulaznice za navedene sadržaje, osiguranje učenika i povrat uplaćenog iznosa u slučaju bolesti učenika.

Ad. 2

Nakon prezentiranja ponuda pristupilo se glasanju.

Rezultati glasovanja bili su sljedeći:

- Alibi d.o.o. Umag -  45 glasova

- Via imaginarium, Rijeka- 0 glasova

- Maremonti Istra d.o.o., Pula – 0 glasova.

Ad.3

Roditelji su jednoglasno odabrali ponudu agencije Alibi d.o.o. Umag kao organizatora Škole u prirodi za učenike četvrtih razreda OŠ Matije Vlačića, Labin.

Roditeljski je sastanak završio u 18:10 sati.

Zapisničar: Lorena Dobrić

Klasa: 602-02/19-01/112

Urbroj: 2144-15-01-19-2

U Labinu, 10.12.2019. godine

O D L U K A

o izboru najpovoljnijeg ponuditelja

Za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave – Škole u prirodi -  učenika IV. razreda školske godine 2019./2020. u Hrvatsko zagorje, na roditeljskom sastanku održanom dana 10. prosinca 2019. godine svoje su ponude predstavile sljedeće agencije:

1. Alibi d.o.o. Umag
  2. Putnička agencija VIA Imaginarium, Rijeka
  3. Maremonti Istra d.o.o., Pula

Na osnovi ponuđenog paket - aranžmana, kao najpovoljnija je utvrđena ponuda putničke agencije Alibi d.o.o. Umag, koja ujedno zadovoljava sve uvjete propisane Zakonom o pružanju usluga u turizmu (NN br. 130/17, 25/19, 98/19).

Ponuđena cijena višednevne izvanučioničke nastave – ŠUP - za učenike IV. razreda je 1.388,00 kn.

Predsjednica Povjerenstva:

Nagua Giurici

Ravnatelj škole:

Edi Juričić, prof.

"U ljubavi je čak devet deset."

vijetnamska poslovica

> Natječaji i javni pozivi  > Javni pozivi