Individualne informacije za roditelje ili informacije za roditelje održavaju razrednici i predmetni učitelji. Dolazak na informacije predmetnog učitelja potrebno je unaprijed najaviti razredniku. Rasporede možete pronaći u prilozima ovog kutka.

Grupne informacije za roditelje ili roditeljski sastanci organiziraju se najmanje triput godišnje. O terminu održavanja roditelje obavijesti razrednik.

U našoj školi se tijekom školske godine u dva do tri navrata održi događaj Dan otvorenih vrata. Tada svi učitelji u popodnevnim satima održavaju informacije za roditelje. Roditelj se može informirati o uspjehu i  vladanju svog djeteta kod razrednika, učitelja svih predmeta koje dijete ima, kod stručnih suradnica (pedagoginje, knjižničarke, psihologinja) te ravnatelja škole.

Obavijest o terminu održavanju Dana otvorenih vrata objavljujemo na oglasnoj ploči web stranice škole i oglasnoj ploči škole.

NapomenaZbog pridržavanja epidemioloških mjera, u ovoj školskoj godini se ne održava Dan otvorenih vrata.

"Ljudi su stvoreni da budu voljeni.
Stvari su stvorene da budu korištene.
Ne možemo istinski napredovati
dok to dvoje obrćemo: