Iz epidemioloških razloga, predmetni učitelji će individualne informacije za roditelje ili informacije za roditelje održavati prema utvrđenim terminima putem telefona, e-maila ili uživo ispred škole. Način održavanja informacija naveden je u dokumentu. Za one predmetne učitelje koji imaju navedeno da informacije održavaju uživo potrebno je dolazak najaviti razredniku.

Razrednici će razgovore s roditeljima održavati na način dogovoren na roditeljskom sastanku u terminu koji se nalazi u dokumentu.

Grupne informacije za roditelje ili roditeljski sastanci organiziraju se najmanje triput godišnje. O terminu održavanja roditelje obavijesti razrednik.

U našoj školi se tijekom školske godine u dva do tri navrata održi događaj Dan otvorenih vrata. Tada svi učitelji u popodnevnim satima održavaju informacije za roditelje. Roditelj se može informirati o uspjehu i  vladanju svog djeteta kod razrednika, učitelja svih predmeta koje dijete ima, kod stručnih suradnika (pedagoginje, knjižničarke, psihologinja) te ravnatelja škole.

Obavijest o terminu održavanju Dana otvorenih vrata objavljujemo na oglasnoj ploči web stranice škole i oglasnoj ploči škole.

Sandučić Hvalibaba i Tužibaba -ubacite  pismo pohvale i pokude ili postavite nam pitanje, dajte prijedlog o školskom životu

"Osmijeh je lijepa riječ bez slova."

Nepoznati autor

> Nastava  > Raspored individualnih informacija za roditelje