Zapisnik s Povjerenstva 02.12.2019.

Autor: Administrator , 5. 12. 2019.

Labin, 2.12.2019.

ZAPISNIK SASTANKA POVJERENSTVA ZA PROVEDBU JAVNOG POZIVA I IZBOR NAJPOVOLJNIJIH PONUDA ODRŽANOG 2.12.2019.U 12:30 SATI

Nazočni članovi Povjerenstva:

1. Vedran Biočić– učitelj TZK-a, razrednik 8.b razreda, predsjednik Povjerenstva

2. Edi Juričić – ravnatelj Škole

3. Lea Černjul- učiteljica engleskog jezika, zamjenica razrednice 8.a razreda

4. Vedrana Faraguna– predstavnica roditelja 8.b razreda

5. Fabio Juričić- predstavnik roditelja 8.a razreda

6. Dino Peruško- učenica predsjednica 8.b razreda

7. Ian Bučić- učenica predsjednica 8.a razreda

Sastanak predvodi predsjednik Povjerenstva, Vedran Biočić koji predlaže dnevni red koji je jednoglasno usvojen.

Dnevni red:

1. Otvaranje pristiglih ponuda za trodnevnu ekskurziju u Dalmaciju za učenike osmih(8) razreda te razmatranje istih

2. Izbor najpovoljnijih ponuda koje će biti predstavljene roditeljima

Ad.1.

Sukladno člancima 12., 13. i 14. Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/13. i 81/15.), Osnovna škola Matije Vlačića Labin objavila je javni poziv za organizaciju trodnevne ekskurzije 12. studenog 2019.g., na web stranicama Škole za 3 dana i 2 noćenja, od 11.-13.5.2020. godine za 45 učenika i 3 pratitelja, čiji je cilj posjetiti gradove Šibenik, Zadar i Split sa svim njihovim ljepotama i kulturnim znamenitostima te ulaznice za navedeno uz pratitelja putovanja te prehranu na bazi 2 polupansiona i 3 ručka. Prijevoz – Autobus bi trebao udovoljavati zakonskim propisima za prijevoz učenika te je zatraženo putno osiguranje od posljedica nesretnog slučaja/nezgode te otkaza putovanja.

Rok dostava ponuda je bio 8 dana od objave poziva, tj. do 22. studenog 2019. Na objavljeni javni poziv pristigle su četiri ponude sljedećih turističkih agencija:

1. Alibi d.o.o., Umag

2. Putnička agencija VIA, Rijeka

3. Brioni Pula

4. Arriva travel

5. Stella tours

6. Zea tours

Predsjednik Povjerenstva otvarao je ponude redoslijedom pristizanja te pažljivo iščitavao ponuđeno uspoređujući sa traženim iz javnog poziva.

Ad.2.

Nakon razmatranja svih ponuda, a ponude su u pravilu slične, Povjerenstvo izabire tri ponude: Putnička agencija VIA, Rijeka; Arriva travel; Stella tours, koje će biti predstavljene roditeljima učenika za koje se organizira 3 - dnevna ekskurzija u Dalmaciju. Na roditeljskom sastanku roditelja učenika 8. razreda koji je zakazan za 11.12.2019. godine u 17,00 sati odabrani potencijalni davatelji usluga prezentirati će ponude i to isključivo prema podacima traženim i dostavljenim u ponudi. U slučaju da se potencijalni davatelj ne može odazvati pozivu, ponudu će predstaviti učitelj voditelj. Vrijeme trajanja pojedine prezentacije biti će 15 minuta po agenciji.

Sastanak je završio u 13:30 sati.

Zapisničarka:                                                        Predsjednik Povjerenstva:

Lea Černjul, prof.                                                     Vedran Biočić, prof.

Priloženi dokumenti:
Zapisnik_Povjerenstva__02.12.2019..docx (65.83 KB)

"U ljubavi je čak devet deset."

vijetnamska poslovica

> Natječaji i javni pozivi  > Javni pozivi