Istrijonski Božić

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 15. 12. 2010.

Utorak, 14. prosinca, u hladnim poslijepodnevnim satima, Djed Božićnjak ugrijao je i ozario lica naših najmlađih. Veseli, rasplesani, svečano odjeveni učenici mlađih razreda spleli su predivnu božićnu bajku i time velikom broju roditelja dočarali ljepotu, toplinu i ugođaj "istrijonskega Božića". Plesom, glumom, svirkom i pjevanjem dočekali su  Djeda Božićnjaka koji je donio punu vreću darova te ih podijelio radoznalim prvašićima. Osim darova unio je u našu školu pregršt  radosti i smijeha, a svima prisutnima zaželio ispunjenje svih želja povodom predstojećih blagdana. Veseli i marljivi učenici učinili su svoje roditelje i učiteljice ponosnima, a oni su gromkim pljeskom ispraćivali svaki njihov nastup. Učiteljice su na poklon dobile mnogo pohvala  roditelja jer su se te večeri dobre vibracije širile školom. Neka tako bude i u 2011. godini.

Iva Paliska i Lorena Dobrić

Istrijonski Božić