Posjet Radio Labinu

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 9. 3. 2015.

Učenici trećih razreda naše škole obavili su u četvrtak 5.ožujka izvanučioničku nastavu hrvatskog jezika na Radiju Labinu.
Naime, u nastavnom programu obrađuju se Dječje radio emisije, uči se o sastavnicama radio emisije,djelatnicima na radio postaji itd.
Direktorica Radio Labina,gđa Dezi Paliska upoznala je učenike s prošlošću Radio Labina,vrstama emisija koje emitiraju, zadacima djelatnika, lokacijama radio odašiljača itd.
Učenici su uživali u "pomaganju" voditelju Harisu Bašiću koji ih je izravno uključio u program.Novinarka gđa.Silvana Fable objasnila im je kako nastaju informativne emisije, kako se prikuplja materijal za emisiju i kako se novinarski materijali obrađuju i montiraju.
Učenici su  zatim snimili zabavne i šaljive vijesti i prognozu vremena koje su napisali dan ranije, a koje će biti emitirane idućih dana.
Potaknuti velikim zanimanjem i uživancijom,odlučili smo da na satovima izvannastavnih aktivnosti ubuduće sami osmislimo i u suradnji s Radio Labinom realiziramo radio emisije!
Dakle - naučili smo puno, zabavili se, najeli se slatkiša i - dobili stalan i dobro plaćen posao na neodređeno vrijeme!!!
Ma "NIKAD BOLJE!"
Bravo i hvala svim ljubaznim, vrijednim i nadasve srdačnim djelatnicima  Radio Labina kojima čestitamo 19. rođendan 26.ožujka 2015.

Učiteljice Nagua i Lorena

Priloženi dokumenti:
FullSizeRender.jpg (92.07 KB)
FullSizeRender_(2).jpg (85.04 KB)
FullSizeRender_(1).jpg (85.29 KB)
FullSizeRender_(3).jpg (95.57 KB)

"U ljubavi je čak devet deset."

vijetnamska poslovica