HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN 10.09.2010.

Autor: Nagua Giurici, Danko Faraguna, Silva Tenčić Stemberger, 16. 9. 2010.

Učenici mlađih i starijih razreda Osnovne škole Matije Vlačića obilježili su tradicionalno, kao i prethodnih godina, u petak  10.09. taj dan dan sportskim natjecanjima u dvorani škole i na igralištu. Svi učenici, injihove učiteljice i učitelji bili su u bijelim majicama (bijelo kao simbol mira, prijateljstva i razumijevanja). Učenici mlađih razreda natjecali  su se u  zanimljivim štafetnim igrama (nošenje obruča u paru, provlačenje ispod prepreki, vođenje lopte itd.). Učenici 3. i 4. razreda odigrali su svoju omiljenu igru – graničara.

Predstavnici mlađih razreda matične škole formirali su ekipe, a natjecalo se svih 162 učenika.. Najuzbuđeniji su bili prvašići  kojima je to bio prvi «javni nastup» - odlično su se snašli i publika ih je nagradila velikim pljeskom!

Učenici starijih razreda natjecali su se u sljedećim sportovima:

8. razredi            -   košarka

7. razredi            -   rukomet

5. i 6. razredi      -   nogomet

Ukupno je 54 učenika starijih razreda sudjelovalo u natjecanjima. Program su vodile učiteljice razredne nastave i nastavnik TZK-e.

Priloženi dokumenti:
IMG_1627.JPG (499.03 KB)