Mlade sportske nade

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 6. 3. 2013.

Prvak općinskog natjecanja u futsalu, OŠ Matije Vlačića,  sudjelovao je na županijskom natjecanju održanom 5. ožujka u sportskoj dvorani Žatika u Poreču. Sudjelovalo je osam ekipa u dvije skupine.

Antonio Pavlić (8. a), Mate Ružić (7. b), Anton Batelić (8. a), Denis Aličajić (8. b), Patrik Višković (8. b), Paulo Blažina (7. b), Erik Glavičić (8. b), Anthony Faraguna (7. b), Robin Vidak (6. a) i Petar Božičević (7. b) čine ekipu koja je osvojila prvo mjesto u skupini B te se u finalu sastala s prvoplasiranom ekipom skupine A iz Višnjana. U regularnom toku utakmica je završila rezultatom 1:1 dok se nakon izvođenja kaznenih udaraca Višnjan plasirao na poluzavršnicu Državnog prvenstva.

Naše mlade sportske nade u školu su se vratile ponosno noseći pehar za osvojeno drugo mjesto u Istarskoj županiji.

Lea Černjul

Priloženi dokumenti: