Dani otvorenih vrata Policije

Autor: Elide Živić, 2. 5. 2023.

Povodom Dana otvorenih vrata policije u Labinu, učenici sedmih i osmih razreda naše škole su u petak, 28.travnja sudjelovali na prezentaciji zanimanja policajac u dvorani Sportskog centra Franko Mileta.

Učenici su imali prilike vidjeti i razgledati opremu i tehniku policije, razgovarati sa policajcima, pogledati pokazne vježbe, vježbe rukovanja vatrenim oružjem, vježbe sa službenim psom te vježbe interventne policije. Učenici su dobili širi pogled na posao policajca kako bi lakše mogli odlučiti kojim zanimanjem se u životu žele baviti.