Zapisnik sa roditeljskog sastanka održanog dana 14.02.2023. i Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuditelja za organizaciju izleta učenika 8. razreda

Autor: Administrator , 16. 2. 2023.

O D L U K A

o izboru najpovoljnijeg ponuditelja

Za organizaciju i provedbu trodnevne ekskurzije učenika 8. razreda – školske godine 2022./2023. u Dalmaciju, na roditeljskom sastanku održanom dana 14.02.2023. godine predstavljene su ponude slijedećih agencija:

1. Target Ex Novo d.o.o.iz Rovinja
  2. Brioni d.o.o. iz Pule
  3. Danijel travel d.o.o., iz Pazina
  4. ZEA Tours iz Pule

Na osnovi ponuđenog paket - aranžmana, kao najpovoljnija je utvrđena ponuda putničke agencije ZEA Tours iz Pule.

Predsjednik Povjerenstva:

Denis Mikulić, prof

Zapisnik
2. roditeljskog sastanka održanog 14.02.2023. u 18.00 sati

Razrednici 8.a i 8.b razrednog odjela održali su zajednički roditeljski sastanak sa slijedećim dnevnim redom:

1.Prezentacija ponuda – predstavnici odabranih agencija
2.Glasovanje preko glasačkih listića – odabir najpovoljnije ponude
3.Donošenje Odluke o odabiru najpovoljnije ponude

Ad.1.
Roditelji su upoznati s rezultatima 2. sastanka razrednika s predstavnicima roditelja održanog 03.02.2023. u 17 sati u informatičkoj učionici škole.
Roditeljskom sastanku je prisustvovalo 30 roditelja i 2 predstavnika učenika (Vigo Belušić iz 8.a i Natali Miletić iz 8.b).
Sukladno člancima 12., 13. i 14. Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/13., 81/15., 53/21), Osnovna škola Matije Vlačića Labin objavila je javni poziv za organizaciju trodnevne ekskurzije 16.01.2023.g., na web stranicama Škole za 3 dana i 2 noćenja, od 31.05. do 02.06.2023. godine za 48 učenika i 4 pratitelja, čiji je cilj posjetiti gradove Zadar, Šibenik, Trogir i Split sa svim njihovim ljepotama i kulturnim znamenitostima te ulaznice za navedeno uz pratitelja putovanja te prehranu na bazi polupansiona i 1 ručka. Prijevoz bi trebao udovoljavati zakonskim propisima za prijevoz učenika.
Rok dostava ponuda je bio 8 dana od objave poziva, tj. do 26.02.2023. Na objavljeni javni poziv pristigle su 4 ponude sljedećih turističkih agencija (po redoslijedu zaprimanja):
1. Ex Novo d.o.o. Rovinj Alibi Travel Agency iz Umaga
2. Brioni d.o.o Pula
3. Danijel travel d.o.o., iz Pazina
4. ZEA Tours iz Pule
Nakon razmatranja svih ponuda kao zadovoljavajuće uzete su sve četiri ponude: Ex Novo d.o.o. Rovinj Alibi Travel Agency iz Umaga s cijenom od 396,57 € (2988 kn), Brioni d.o.o Pula 300 € (2.260,35 kn), Danijel travel d.o.o., iz Pazina 315 €  i ZEA Tours iz Pule s cijenom od 344 € (2.591,87 kn).
Roditeljskom sastanku odazvali su se svi predstavnici agencija te prisutnim roditeljima održali veoma zanimljive prezentacije. Roditeljima je slijedio zaista težak odabir s obzirom na ponuđeno.

Ad2) Roditelji su glasali za predstavljene ponude na unaprijed pripremljenim glasačkim listićima. Rezultati glasovanja su bili slijedeći:
1. Ex Novo d.o.o. Rovinj Alibi Travel Agency iz Umaga 1 glas
2. Brioni d.o.o Pula 7 glasova
3. Danijel travel d.o.o., iz Pazina 0 glasova
4. ZEA Tours iz Pule 22 glasa

Ad3) Većinom glasova donesena je Odluka o odabiru najpovoljnije ponude za organizaciju trodnevne školske ekskurzije učenika 8. razreda, a to je ponuda agencije:
ZEATours iz Pule.

Sastanak je završio u 20.25 sati.

Zapisnik:
Denis Mikulić