Zapisnik s 2. sastanka Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnijih ponuda održanog dana 03.02.2023. u 18,00 sati

Autor: Administrator , 7. 2. 2023.

ZAPISNIK SASTANKA POVJERENSTVA ZA PROVEDBU JAVNOG POZIVA I

IZBOR NAJPOVOLJNIJIH PONUDA ODRŽANOG 3.02.2023. U 18:00 SATI U

PROSTORIJAMA ŠKOLE

Nazočni članovi Povjerenstva:

1. Edi Juričić, ravnatelj škole

2. Denis Mikulić, razrednik 8.A razreda

3. Jelena Paunović Štifanić– razrednica 8.B razreda

4. Loris Diminić –  predstavnik roditelja 8.A razreda

5. Damir Kranjac – predstavnik roditelja 8.B razreda

6. Mila Batičić  – predstavnica učenika 8.A razreda

7. Natali Miletić – predstavnica učenika 8.B razreda

Sastanak predvodi predsjednik Povjerenstva, Denis Mikulić koji predlaže dnevni red koji je jednoglasno usvojen.

Dnevni red:

1.Otvaranje pristiglih ponuda za trodnevnu ekskurziju u Dalmaciju za učenike osmih (8) razreda te razmatranje istih

2. Izbor najpovoljnijih ponuda koje će biti predstavljene roditeljima

Ad.1.

Sukladno člancima 12., 13. i 14. Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/13., 81/15., 53/21), Osnovna škola Matije Vlačića Labin objavila je javni poziv za organizaciju trodnevne ekskurzije dana 16.01.2023.g., na web stranicama Škole za 3 dana i 2 noćenja, od 31.05.-02.6.2023. godine za 48 (+/-) učenika i 4 pratitelja, čiji je cilj posjetiti gradove Šibenik, Zadar, Split te otok Hvar sa svim njihovim ljepotama i kulturnim znamenitostima te ulaznice za navedeno uz pratitelja putovanja te prehranu na bazi polupansiona i 1 ručka. Prijevoz bi trebao udovoljavati zakonskim propisima za prijevoz učenika.

Rok dostava ponuda je bio 8 radnih dana od objave poziva, tj. do 26.01.2023. do 15 sati. Na objavljeni

javni poziv pristigle su 4 ponude sljedećih turističkih agencija:

1. Ex Novo d.o.o. iz Rovinja

2. Brioni d.o.o. iz Pule

3. Danijel travel iz Pazina

4. Zeatours iz Pule

Predsjednik Povjerenstva otvarao je ponude redoslijedom pristizanja te pažljivo iščitavao ponuđeno uspoređujući sa traženim iz javnog poziva.

Ad.2.

Nakon razmatranja svih ponuda, Povjerenstvo izabire kao zadovoljavajuće sve četiri zaprimljene ponude koje će biti predstavljene roditeljima učenika za koje se organizira 3 – dnevna ekskurzija u Dalmaciju.

Roditeljski sastanak učenika 8. – ih razreda zakazan je za 14.02.2023. godine u 18,00 sati (termin dogovoren za 7.2. 2023. godine zbog nemogućnosti realizacije, zbog izostanka razrednika, prebacuje se za slijedeći utorak, 14.02.2023. godine).

Na istom će odabrani potencijalni davatelji usluga prezentirati ponude i to isključivo prema podacima traženim i dostavljenim u ponudi. U slučaju da se potencijalni davatelj ne može odazvati pozivu, ponudu će predstaviti učitelj voditelj. Vrijeme trajanja pojedine prezentacije biti će 15 minuta po agenciji.

Sastanak je završio u 18:45 sati.

Zapisničar:                                                                                    Predsjednik Povjerenstva:

Jelena Paunović Štifanić, mag.mus                                           Denis Mikulić, prof.