Dan narcisa - sudjelovali smo u akciji prikupljanja cvjetova za Ligu protiv raka

Autor: Silva Tenčić, 24. 3. 2022.

Veliko hvala svim učenicima i djelatnicima na uključivanju u akciju prikupljanja cvjetova narcisa za sutrašnji dan Dan narcisa!!!   heart

Dragi učenici,

Udruga Liga protiv raka Labin vraća se suradnji s osnovnim školama Grada Labina i Labinštine koja je zbog pandemije koronavirusa dvije godine izostala.

U prvom redu veliko hvala svima vama, učenicima, učiteljima i stručnim suradnicima, ravnatelju te svim ostalim djelatnicima škole, roditeljima i drugim članovima vaših obitelji na nesebičnoj pomoći. Bez vašeg doprinosa, obilježavanje Dana narcisa nije isto.

Udruga Liga protiv raka Labin vam unaprijed zahvaljuje i moli vas da u petak, 25.03.2022., dan prije obilježavanja Dana narcisa, u školsku knjižnicu donesete narcise kako bi pomogli Udruzi Liga protiv raka Labin u borbi protiv te opake bolesti.

Unaprijed hvala!

Sandra Brubnjak