Uspjesi naših učenika na županijskim natjecanjima

Autor: Silva Tenčić, 18. 3. 2022.

Na Županijskom natjecanju iz Engleskog jezika održanom 17. 3. 2022.  u OŠ Vladimira Nazora Potpićan  Dina Zećiri osvojila je 2. mjesto, a mentorica učenici je učiteljica Engleskog jezika Vesna Jureša.

Na Županijskom natjecanju iz Talijanskog jezika održanom 14. 3. 2022. u OŠ Marije i Line Umag  8. mjesto osvojio je Carlos Toffeti, mentorica učeniku bila je učiteljica Talijanskog jezika Matea Tireli.

Učenica 8. razreda Marta Hrvatin sudjelovala je na Županijskom natjecanju iz Biologije  17. 3. 2022. održanom u Gimnaziji i strukovnoj školi Jurja Dobrile Pazin i osvojila 8. mjesto. Učenici je mentorica bila učiteljica Biologije Iva Rukavina.

Učenik 8. razreda Max Lucas Gobo sudjelovao je na online natjecanju Croatian  Makers Lige regije Istra te na pretkolu  osvojio 4. mjesto, a na 1. kolu 8 mjesto. Mentor učeniku bio je učitelj Informatike Denis Mikulić.

Velike čestitke učenicima i mentorima!