Posjet Valamar Girandella Resortu

Autor: Sanja Škopac, 12. 5. 2019.

Polako nam se bliži ljeto pa su u ponedjeljak, 06.05.2019., učenici drugih razreda Matične i učenici 2. i 4. razreda PŠ Rabac sa svojim učiteljicama posjetili Valamar Girandella Resort u Rapcu. Dan je bio hladan i nije baš „mirisalo“ na skoro kupanje, ali nisu odustali. Htjeli su saznati što se sve može raditi u hotelu, jer tko zna, možda će jednom netko od njih raditi u takvom turističkom kompleksu.

Kao pravi turisti primljeni smo na glavnoj recepciji. Dočekali su nas ljubazni domaćini, pa ovom prilikom želimo zahvaliti gospođi Karmeli Višković, direktorici Valamar Girandella Resorta, kao i svim djelatnicima koji su nas upoznali s radom hotela. Za početak su nas počastili koktelom dobrodošlice i upoznali s veličinom Girandella Resorta – koliko ima objekata, koliko je ljudi zaposleno, koliko turista mogu primiti, te što sve turisti mogu raditi dok su na odmoru u Rapcu.

Nakon toga krenuli smo u obilazak. Obišli smo veliki restoran, prošli kroz hotelsku kuhinju, a potom smo krenuli u hotel za obitelji s djecom, Maro Suites. Razgledali smo bazene i odmah dobili želju za kupanjem, što ipak nije bilo moguće. Brzo smo se utješili jer su nas odveli u igraonicu hotela. Preuzeli su nas animatori i avantura je mogla početi. Penjali smo se po umjetnoj stijeni, spuštali toboganom i igrali igrice.

Nauživali smo se i vrijeme nam je prebrzo prošlo.

Marina Franković, Sanja Škopac i Marta Verbanac