Škola u prirodi - učenici četvrtih razreda upoznali Hrvatsko zagorje

Autor: Silva Tenčić, 7. 5. 2019.

Dana 15.4. do 17.4.2019. učenici četvrtih razreda krenuli su u avanturu Hrvatskim zagorjem. Cilj našeg putovanja bio je upoznavanje različitosti reljefa, običaja te kulturnih znamenitosti i naravno zabava i opuštanje u bazenima hotela „Jezerčica“. U ta tri dana, uz pratnju edukatora, posjetili smo: Mariju Bistricu (izrada licitara), Čazmu (Uskrsna bajka obitelji Salaj), Varaždin („Svijet kukaca“, poznato varaždinsko groblje), dvorac Trakošćan, Krapinu (Muzej krapinskih neandertalaca), Oroslavlje (Park znanosti), Karlovac (akvarij sa slatkovodnim ribama). Nakon svih tih obilazaka u večernjim satima slijedilo je opuštanje na bazenima i jacuzziju i disko zabava. Proletjela su ta tri dana te puni dojmova nastavili smo put prema Labinu gdje su nas s nestrpljenjem dočekali naši roditelji.

Sve pohvale našim učenicima na uzornom ponašanju.

Učiteljice Nevija Golja, Martina Augustinović i Marta Verbanac