LOGOKUP 2019

Autor: Sanja Škopac, 28. 1. 2019.

U petak, 25. siječnja 2019. godine u 3.grupi Produženog boravaka ugostili smo jednog, nama posebnog i dragog gosta, gospodina Valtera Kvalića. Razlog našega susreta bio je LOGOKUP 2019, natjecanje u rješavanju zagonetki.

A boljeg voditelja i sastavljača zagonetki nismo ni mogli poželjeti... Naime, barba Valter je izuzetan i svestran čovjek, kvizaš, enigmatičar, prvak Hrvatske u sastavljanju i rješavanju zagonetki, izdavač enigmatskog časopisa „Logo“...i još puno, punoooo toga...smileysmileysmiley

Nakon podjele zadataka i detaljnih uputa, učenici su pristupili rješavanju zadataka – pronađi razlike, skriveni predmet, isti likovi, oboji polja, labirint, pronađi riječi. Za rješavanje zadataka imali su 45 minuta.

Uh...huh...mozgalo se, mozgalo, smišljalo i promišljalo, puhalo, uzdisalo...smileysmileysmiley

Te su nam zagonetke baš jačale moždane vijuge...

Nakon isteka vremena, barba Valter nam je ispravljao i bodovao zadatke, a mi smo otišli na ručak. O, daaa...bili smo nestrpljivi, znatiželjni, ni ručak nam nije baš teknuo...smileysmileysmiley

Jer tko zna kakav će biti poredak, tko će biti pobjednik???

I konačno, nakon ručka, barba Valter je proglasio pobjednike i uručio im prave pravcate pehare.

Poredak je bio sljedeći:

1.mjesto – Marin Stepančić (52 boda)

2. mjesto – Antonia Basanić (51 bod)

3. mjesto – Ivano Crnogorac (49 boda)

Čestitke pobjednicima, ali i svima ostalima što su tako marljivo rješavali i borili se do kraja. Bravoooo!!!

Svi učesnici dobili su utješnu nagradu – diplomu za sudjelovanje na LOGOKUPU 2019 te primjerak enigmatskog časopisa „Logo“.

Na kraju, veliko VELIKOOO hvala barba Valteru na vremenu, na dobroj volji, na organizaciji i vođenju LOGOKUPA 2019, na nagradama, na predivnom i posebnom danu u Produženom boravku.

učenici 3.grupe Produženog boravka i učiteljica Marijana