Škola u prirodi

Autor: Sanja Škopac, Silva Tenčić Stemberger, 19. 10. 2011.

Škola u prirodi

Od 04.- 07.10.2011. godine, učenici 4.a, 4.b i 4. razreda PŠ Rabac, sa svojim učiteljicama Lorenom Dobrić, Naguom Giurici i Sanjom Mikuljan, boravili su u Hrvatskom zagorju, smješteni u prelijepim i novouređenim Termama Tuhelj.

Kroz svakodnevne obilaske i razgledavanje, učenici su bili u mogućnosti proširiti i utvrditi svoje znanje o brežuljkastom kraju Republike Hrvatske, o njegovim znamenitostima i poznatim osobama po kojima je taj kraj poznat, kao i o Zagrebu kojeg su posjetili prvi dan svog putovanja.

Uz učenje i razgledavanje, bilo je vremena i za igru i zabavu, kako u bazenu toplica, tako i kroz različite sadržaje animacije, što je djecu jako veselilo.

Na putu kući, prolazeći kroz Gorski kotar osjetili smo čari gorskog kraja Republike Hrvatske. Prve pahulje snijega pratile su nas sve do Istre gdje nas je dočekalo naše more i sunce.

Učenici su se iz Škole u prirodi vratili s jednim nezaboravnim iskustvom, puni doživljaja i dojmova.

Sanja Mikuljan

Priloženi dokumenti: