DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 16. 10. 2018.

U našoj školi smo i ove godine obilježili Dane kruha prigodnom izložbom kruha, krušnih proizvoda, kolača i plodova zemlje. Učenici i njihovi roditelji su se potrudili napraviti ukusne poslastice i pokazati ih svojim prijateljima. Pripremili su i prigodan program tijekom kojeg nam se obratio i župnik vlč. Mirko Vukšić.

Župnik nam je rekao kako trebamo biti zahvalni na kruhu i svim ostalim plodovima koje imamo jer nažalost to često zaboravljamo, a mnogo je djece koja nemaju dovoljno niti za osnovni život. Potom je župnik istaknuo koliko je malo potrebno pomoći u misijama kako bi našim vršnjacima, u  nerazijenim dijelovima svijeta, omogućili školovanje i osnovno za život. Nakon blagoslova i prigodnog programa uslijedio je  najsladi dio - degustacija. Radosno smo kušali kruh i ostale poslastice.

pon, 19.11.2018.

17-18 sati