VALENTINOVO U PŠ RABAC

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 18. 2. 2014.

Učenici su cijeli tjedan posvetili Valentinovu. U nastavi hrvatskog jezika čitale su se pjesme i priče s ljubavnom tematikom,  nastala su ljubavna pisma i ljubavne pjesme, a zaljubljeni su svojim simpatijama pisali poruke i pohranili ih u sandučiće  koji su bili izloženi u holu škole.

U petak na Dan zaljubljenih otvorili smo sandučiće i dijelili tajne poruke.

Na satovima matematike učenici su rješavali matematičke priče u kojima se računalo tko je dobio više ljubavnih pisama, poljubaca, srca, bombonijera itd..

Pjevalo se o ljubavi i Valentinovu. Zaljubljeni, ali i oni koji to nisu, plesali su uz nježnu i romantičnu glazbu.

Ljubavi je bilo i u nastavi likovne kulture. Raznobojna srca, zaljubljeni pogledi i tople boje izvirali su iz svih radova.

Iako se uvijek trudimo sve raditi iz ljubavi i u ime ljubavi, protekli smo tjedan posebno isticali njenu važnost. Bilo je tu još mnogo zanimljivih situacija i događaja vezanim za ljubav u kojima su glavnu ulogu imala naša djeca, ali neka to ostane naša tajna… jer i tajna daje ljubavi posebnu čar.

Učiteljice Dilana i Marijana

Priloženi dokumenti:
DSC03663.JPG (318.20 KB)
DSC03677.JPG (184.68 KB)
DSC03678.JPG (234.37 KB)
DSC03673.JPG (246.21 KB)

"U ljubavi je čak devet deset."

vijetnamska poslovica