Građanski odgoj

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 10. 10. 2018.

U petak 5. listopada, simbolično na Dan učitelja, započeli smo s provedbom građanskog odgoja u našoj školi. Ta će se izvan nastavna aktivnost provoditi dva školska sata tjedno i to s petim razredima. To je projekt koji je preuzet iz Rijeke te je u njega uključeno još 10 istarskih škola. Na našem prvom susretu malo smo se igrali, upoznavali međusobno i s temama o kojima ćemo raspravljati. Razgovarali smo o pojmu građanin i sve što on podrazumijeva. Učenici su bili jako zainteresirani i zadovoljni našim prvim susretom. Veselimo se svi zajedno novim spoznajama i učenju kroz igru!

Silvia Česnik

pon, 19.11.2018.