1. polugodište
2. polugodište
Izmjene vremenika

Izmjena termina pisane provjere iz FIZIKE

Autor: Administrator , 22. 5. 2018. 13:32

Na temelju članka 10. stavak 6. Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi te Okvirnog vremenika pisanih provjera znanja Osnovne škole Matije Vlačića Labin, ravnatelj Osnovne škole Matije Vlačića Labin, Edi Juričić donosi:

o promjeni termina planirane pismene provjere znanja te realizacije istog

Planirana pisana provjera znanja iz FIZIKE:

u razrednom odjelu 7. A razreda, utvrđena Okvirnim vremenikom za 7.6.2018. realizirat će se 5.6.2018.

Obrazloženje razloga odgode planirane provjere znanja:

Zbog odsutnosti, učiteljica Višnja Faraguna Jerman, nakon dogovora s učenicima, uz preporuku stručnog suradnika Škole, predložila je novi datum pisane provjere.

Edi Juričić

Izmjena termina pisane provjere iz prirode

Autor: Luela Radićanin, 18. 5. 2018. 12:41

o promjeni tremina planirane pismene provjere znanja te realizacije istog

Planirana pismena provjera znanja iz PRIRODE:

u razrednom odjelu 5.b razreda, utvrđena Okvirnim vremenikom za 22.5.2018. realizirat će se 25.5.2018.

Obrazloženje razloga odgode planirane provjere znanja:

Zbog obilježavanja Dana škole došlo je do promjena u obradi nastavnoga gradiva, te je predmetna učiteljica Iva Rukavina, nakon dogovora s učenicima, uz preporuku stručnog suradnika Škole, predložila novi datum pisane provjere.

Izmjena termina pisane provjere iz fizike za 8.b razred

Autor: Luela Radićanin, 10. 5. 2018. 08:18

o promjeni termina planirane pismene provjere znanja te realizacije istog

Planirana pisana provjera znanja iz FIZIKE:

u razrednom odjelU 8.b planirana vremenikom za 7.6.2018. realizirat će se 28.5.2018.

Obrazloženje razloga odgode planirane provjere znanja:

Zbog odsutnosti učiteljice, predmetna je učiteljica Višnja Faraguna Jerman, nakon dogovora s učenicima, uz preporuku stručnog suradnika škole, predložila novi datum pisane provjere.

Odgoda pisane provjere znanja - matematika 4.a i 4.b. razred

Autor: Luela Radićanin, 13. 4. 2018. 10:22

o promjeni termina planirane pismene provjere znanja te realizacije istog

Planirana pisana provjera znanja iz MATEMATIKE:

u razrednim odjelima 4.a i 4. b planirana vremenikom 17.4.2018. realizirat će se 19.4.2018.

Obrazloženje razloga odgode planirane provjere znanja:

Zbog obilježavanja Dana škole, razredne učiteljice Nirvana Golja i Doris Golja su, nakon dogovora s učenicima, uz preporuku stručnog suradnika škole, predložile novi datum pisane provjere.

Edi Juričić

Odluka o odgodi pisane provjere iz KEMIJE

Autor: Luela Radićanin, 28. 3. 2018. 18:03

o promjeni termina planirane pismene provjere znanja te realizacije istog

Planirana pisana provjera znanja iz KEMIJE:

u razrednim odjelima 7.a i 7. b planirana vremenikom 17.4.2018. realizirat će se 24.4.2018.

Obrazloženje razloga odgode planirane provjere znanja:

Zbog obilježavanja Dana škole, predmetna je učiteljica Dolores Muhvić, nakon dogovora s učenicima, uz preporuku stručnog suradnika škole, predložila novi datum pisane provjere.

Promjena datuma održavanja pisane provjere iz KEMIJE - 7. razredi

Autor: Administrator , 23. 3. 2018. 14:15

o promjeni termina planirane pismene provjere znanja te realizacije istog

Planirana pisana provjera znanja iz KEMIJE:

u razrednim odjelima 7.a i 7. b planirana vremenikom 10.4.2018. realizirat će se 17.4.2018.

Obrazloženje razloga odgode planirane provjere znanja:

Zbog odlaska učenika na terensku nastavu, predmetna je učiteljica Dolores Muhvić, nakon dogovora s učenicima, uz preporuku stručnog suradnika škole, predložila novi datum pisane provjere.

Edi Juričić

Promjena datuma održavanja ispita iz BIOLOGIJE

Autor: Luela Radićanin, 13. 12. 2017. 13:01

o promjeni tremina planirane pismene provjere znanja te realizacije istog

Planirana pismena provjera znanja iz BIOLOGIJE:

u razrednom odjelu 7.b razreda, utvrđena Okvirnim vremenikom u periodu od 18.-22.12.2017. realizirat će se u periodu od 11.-15.12.2017.

- u razrednom odjelu 8.b razreda, utvrđena Okvirnim vremenikom u periodu od 11.-15.12.2017. realizirat će se u periodu od 18.-22.12.2017.

Obrazloženje razloga odgode planirane provjere znanja:

Zbog zauzetih termina u planiranom tjednu realizacije, predmetna je učiteljica Iva Rukavina, nakon dogovora s učenicima, uz preporuku stručnog suradnika Škole, predložila novi datum pisane provjere.

Edi Juričić

Ispis statistike od 24. 10. 2017.

Ovaj mjesec: 1982

> Nastava  > Vremenik pisanih provjera