1. polugodište
2. polugodište
Izmjene vremenika

Promjena datuma održavanja ispita iz biologije

Autor: Luela Radićanin, 13. 12. 2017. 13:01

Na temelju članka 10. stavak 6. Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi te Okvirnog vremenika pisanih provjera znanja Osnovne škole Matije Vlačića Labin, ravnatelj Osnovne škole Matije Vlačića Labin, Edi Juričić donosi:

ODLUKU

o promjeni tremina planirane pismene provjere znanja te realizacije istog

Planirana pismena provjera znanja iz BIOLOGIJE:

u razrednom odjelu 7.b razreda, utvrđena Okvirnim vremenikom u periodu od 18.-22.12.2017. realizirat će se u periodu od 11.-15.12.2017.

- u razrednom odjelu 8.b razreda, utvrđena Okvirnim vremenikom u periodu od 11.-15.12.2017. realizirat će se u periodu od 18.-22.12.2017.

Obrazloženje razloga odgode planirane provjere znanja:

Zbog zauzetih termina u planiranom tjednu realizacije, predmetna je učiteljica Iva Rukavina, nakon dogovora s učenicima, uz preporuku stručnog suradnika Škole, predložila novi datum pisane provjere.

Ova Odluka se objavljuje na oglasnoj ploči i web stranicama Škole.

Ravnatelj:

Edi Juričić

Uskoro

uskoro

Ispis statistike od 24. 10. 2017.

> Nastava  > Vremenik pisanih provjera