Natječaj za popunu slobodnih radnih mjesta

Autor: Luela Radićanin, 19. 10. 2018.

Klasa: 112-01/18-01/4

Urbroj: 2144-15-01-18-1

Labin, 19.10.2018. godine

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18)  te članka 5. i 6. Pravilnika o radu Škole, Osnovna škola Matije Vlačića Labin, objavljuje

za popunu slobodnih radnih mjesta

1. Učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku (M/Ž) – na neodređeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena, 1 izvršitelj/ica
  2. Učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku (M/Ž) – na određeno i puno radno vrijeme, 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena, 1 izvršitelj/ica,
  3. Učitelj/ica engleskog jezika (M/Ž) – na određeno i nepuno radno vrijeme, 4 sata ukupnog tjednog radnog vremena, 1 izvršitelj/ica

Uvjeti:

Prema čl. 105., 106. i 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18), te Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN 47/96., 56/01.).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu, u kojoj treba biti obavezno navedeno radno mjesto za koje se kandidati prijavljuju,  kandidati su obvezni priložiti:

- životopis

- presliku dokaza o stupnju i vrsti stručne spreme

- presliku domovnice

- presliku rodnog lista

- elektronički zapis o radno – pravnom statusu

- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci), odnosno uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz  članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova.

Ako kandidati ostvaruju prednost pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su na njega se pozvati u prijavi na natječaj i uz prijavu priložiti dokaze o istom. Navedeni kandidati imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s odredbama Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihove obitelji (NN 121/17) dužni su uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze iz čl. 103. st.1. Zakona koji su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja.

Poveznica:

Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje

%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Rok za podnošenje prijava: 8 dana od dana objavljivanja na Oglasnoj ploči te mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Ispostava Labin i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Svi kandidati u predmetnom natječaju podnošenjem prijave daju svoju suglasnost Osnovnoj školi Matije Vlačića Labin da u njoj navedene osobne podatke prikuplja i obrađuje u svrhu potrebe provedbe natječaja, te da ih može objaviti na oglasnim pločama i web stranicama škole.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjetima dostaviti na adresu: Osnovna škola Matije Vlačića Labin, Zelenice 4, 52220, Labin (s napomenom : „Za Natječaj“).

O rezultatima kandidati će biti izvješteni u roku od 8 dana po izvršenom izboru.

Rezultati natječaja biti će objavljeni i na web stranici škole.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Napomena: nisu potrebni dokumenti u izvorniku niti ovjerene preslike.

Ravnatelj:

Edi Juričić, prof.