Microsoft Teams - Wikipedia        Ministarstvo znanosti i obrazovanja - I-nastava - Naslovna

Za učenike koji spadaju u izrazito vulnerabilnu skupinu, o čemu školski liječnik izdaje potvrdu, kao i za učenike koji su odsutni iz škole jer su COVID-19 pozitivni i koji su u samoizolaciji, nastava se organizira kao nastava na daljinu.

Nastava na daljinu organizira se i kada se nastava odvija prema MODELU B i C.

Za učenike nižih razreda nastava na daljinu odvija se putem aplikacije Teams. Učenicima i učiteljima od 1. do 4. razreda dostupni su i materijali projekta Škola na trećem koje priprema MZO u suradnji s HTV-om. Nastava se odvija putem videopoziva i/ili pisanih zadataka.

Nastava na daljinu za učenike viših razreda odvija se putem aplikacije Teams u stvarnom vremenu. Učenici se prijavljuju u aplikaciju u 8 sati ujutro te prema rasporedu sati aktivno sudjeluju u radu u virtualnim učionicama. Nastava se odvija puem videopoziva i/ili pisanih zadataka.

Pravila pristojnog ponašanja koja vrijede u školi, vrijede i u nastavi na daljinu.

U prilogu su upute za rad u aplikaciji Teams.

"Ljudi su stvoreni da budu voljeni.
Stvari su stvorene da budu korištene.
Ne možemo istinski napredovati
dok to dvoje obrćemo: