Zapisnik sa roditeljskog sastanka o izboru agencije za provedbu ekskurzije učenika 8. razreda 2019-2020

Autor: Administrator , 16. 12. 2019.

Zapisnik s roditeljskog sastanka osmih razreda OŠ Matije Vlačića,  Labin

.

Na roditeljskom sastanku učenika/ca osmih razreda održanog dana 11. prosinca 2019. u 17:00 sati bilo je prisutno 30 roditelja te razrednici osmih razreda Vedran Biočić i Lea Černjul

Dnevni red:

1.Prezentacija ponuda – predstavnici odabranih agencija
2.Glasanje – odabir najpovoljnije ponude
3.Donošenje Odluke o odabiru najpovoljnije ponude

4. Upoznavanje roditelja s planom nadoknade sati

Ad.1

Predsjednik Povjerenstva Vedran Biočić, učitelj 8.B razreda izvijestio je roditelje da je Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za trodnevnu ekskurziju planiranu od 11. do 13. svibnja 2020. godine za učenike osmih razreda donijelo Odluku o odabiru najpovoljnijih pristiglih ponuda koje će se predstaviti na roditeljskom sastanku. Tri pristigle najpovoljnije ponude su: Arriva tours ; Stella tours i Via imaginarium, Rijeka.

Na roditeljskom sastanku bili su nazočni predstavnici agencija  Arriva tours ; Stella tours i Via imaginarium, Rijeka koji su svoje ponude predstavili roditeljima. Roditelji su imali nekoliko upita prema predstavnicima odabranih agencija vezanih za prehranu učenika, ulaznice za navedene sadržaje i povrat uplaćenog iznosa u slučaju bolesti učenika.

Ad. 2

Nakon prezentiranja ponuda pristupilo se glasanju.

Rezultati glasovanja bili su sljedeći:

- Arriva tours -  18 glasova

- Stella tours -  0 glasova

- Via imaginarium, Rijeka-1 0 glasova

Ad.3

Roditelji su većinom glasova (natpolovičnom većinom) odabrali ponudu agencije Arriva tours kao organizatora školske ekskurzije učenika 8. razreda.

Ad. 4

Roditelji su upoznati s planom nadoknade.

Roditeljski je sastanak završio u 18:00 sati.

Zapisničar:

Lea Černjul

Klasa: 602-02/19-01/111

Urbroj: 2144-15-01-19-2

U Labinu, 11.12.2019. godine

O D L U K A

o izboru najpovoljnijeg ponuditelja

Za organizaciju i provedbu višednevne ekskurzije učenika 8. razreda – školske godine 2019./2020. u Dalmaciju, na roditeljskom sastanku održanom dana 11. prosinca 2019. godine svoje su ponude predstavile sljedeće agencije:

1. Arriva travel
  2. Putnička agencija VIA, Rijeka
  3. Stella tours

Na osnovi ponuđenog paket - aranžmana, kao najpovoljnija je utvrđena ponuda putničke agencije Arriva travel, koja ujedno zadovoljava sve uvjete propisane Zakonom o pružanju usluga u turizmu (NN br. 130/17, 25/19, 98/19).

Ponuđena cijena višednevne ekskurzije učenika VIII. razreda je 1.430,00 kn.

Predsjednik Povjerenstva:

Vedran Biočić, prof.

Ravnatelj škole:

Edi Juričić, prof.

"Nova mora moći ćeš otkriti tek kad stekneš dovoljno hrabrosti da iz vida izgubiš obalu."

nepoznat autor

Ukupno: 22055