VOLIM RUKOMET-IGRAM RUKOMET (8.godina zaredom, 9.manifestacija)

Autor: Sanja Škopac, 5. 11. 2015.

Ove srijede, 05.11.2015. učenici nižih razreda naše škole sudjelovali su u projektu RK Mladog Rudara „Volim rukomet-igram rukomet“. Zajedno s učenicima nižih razreda druge labinske osnovne škole sudjelovali su u štafetnim igrama s raznim  pomagalima, “mini rukometu“ te igri iznenađenja - različitih cikličkih kretanja i gađanja loptom u zadani cilj iz kretanja.

Podijeljeni u četiri tima (crveni, plavi, zeleni i žuti) uživali su u dinamičnim natjecateljskim igrama. Nije bilo važno iz koje su škole jer su timovi bili miješani kako bi u prvom planu bila igra, a ne rivalstvo među školama. Predstavnici kluba su kroz igru željeli ukazati na važnost bavljenja tjelesnim aktivnostima, poticati motivaciju za bavljenje sportom, stvarati uljuđene navijačke navike prihvaćanjem pozitivno odabranih sportskih i ljudskih uzora te približiti djeci rukomet kao sport s dugom tradicijom u Labinu.

Natjecatelji su dali sve od sebe u borbi za svoj tim.

Igre i manifestacija protekle su u veselju i navijanju učenika sa tribina koji su navijali za omiljenu im boju tima.

P.S. Pohvale klubu za kontinuitet i zalaganje u motivaciji djece za bavljenje sportom!

Ovdje možete pogledati kako je sve proteklo:http://os-mvlacica-labin.skole.hr/galerija?show=album&id=30

Lorena Dobrić

"U ljubavi je čak devet deset."

vijetnamska poslovica