"I JA SAM ČLAN GRADSKE KNJIŽNICE"

Autor: Tanja Dobrić, 12. 11. 2014.

Povodom Mjeseca hrvatske knjige Gradsku knjižnicu Labin posjetili su učenici prvih razreda (3.11.– 1. b i 1. razred PŠ Rabac, 10.11.– 1. a) u pratnji svojih učiteljica. Srdačno su ih dočekale knjižničarke koje su učenike na zanimljiv način, uz prezentaciju, upoznale s načinom rada knjižnice, pravilima ponašanja u knjižnici i načinom ophođenja prema knjigama. Knjižničarka Slavica pročitala im je priču „Hrabrica“ koja se učenicima jako svidjela. Uslijedilo je razgledavanje i listanje mnoštva zanimljivih slikovnica. Na kraju druženja pogledali su crtani film „Riblja škola“. Kao poticaj za daljnja druženja učenici prvih razreda dobili su besplatno članstvo za narednih godinu dana. Učenici su istaknuli kako se vesele ponovnom posjetu knjižnici i posudbi slikovnica i knjiga.

Veliko hvala knjižničarkama na edukativnom i ugodnom susretu.

Učiteljica Nensi Primožić

"U ljubavi je čak devet deset."

vietnamska poslovica