„ŠTRIGE I ŠTRIGUNI...VERUGE I LANCUNI...“

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 4. 11. 2014.

...Neka ovi stihovi budu uvod u sve ono što se uoči Halloweena – Noći vještica događalo u produženom boravku naše škole.U četvrtak, 30. listopada, nakon ručka, učenici 2. grupe pripremili su svoje bundeve i nestrpljivo čekali specijalnog gosta, pravog majstora za rezbarenje bundeva, koji nas je stručno i zanimljivo vodio kroz tu kreativnu aktivnost. Uz pomoć njegovog čarobnog nožića, čarobnog praha i puno puno dobre volje, nastajale su strašne, najstrašnije „bundevaste kreacije“…Tata Flavio, veliko, VELIKO  Vam hvala na strpljenu i na zanimljivim,  čarobnim trenucima!

Oooo, da!!! Naravno da su bundeve dobile posebno mjesto u našoj učionici i spremno čekale najstrašniji dan u godini – 31.listopada!

Učenici su obukli svoje najstrašnije kostime, svoja lica obojali najstrašnijim bojama, pretvorili se u vampire, vještice, duhove, zločeste gusare, šišmiše...Uz „strašnu“ glazbu plesali smo i igrali razne igre. Prošetali smo i do obližnjeg parka te tamo uživali u igrama pod maskama i sladili se slatkišima koji se tradicionalno dijele za Noć vještica.

Vrijedne ručice učenika 1. i 3.grupe produženog boravka sa svojim su učiteljicama izradile duhove, strašne bundeve, kosture...

Brrrrr...baš je bilo strašno!!! Ali, i zabavno i veselo!!!

učiteljica Marijana

Priloženi dokumenti:
IMG_0537.JPG (392.98 KB)
IMG_0539.JPG (379.21 KB)
IMG_0541.JPG (935.77 KB)
IMG_0544.JPG (425.61 KB)
IMG_0549.JPG (419.12 KB)
IMG_0552.JPG (421.24 KB)
IMG_0555.JPG (820.50 KB)
ADRIANA_DSC_1253.jpg (650.75 KB)

"Nova mora moći ćeš otkriti tek kad stekneš dovoljno hrabrosti da iz vida izgubiš obalu."

nepoznat autor

Ukupno: 22094