Cristianna Licul i Patrik Rudan u kvizu znanja "Tunelima slavne prošlosti"

Autor: Luela Radićanin, 18. 3. 2021.

Učenici 8a razreda Cristianna Licul i Patrik Rudan, sudjelovali su 17. ožujka na online kvizu na temu Labinske republike. Kvizu su prisustvovale sve osnovne škole Labinštine sa svojim osmašima. Učenici su se vrijedno i marljivo spremali za kviz te su pokazali zapažene rezultate. U prvom krugu Cristianna je bila prva te je imala jednak broj bodova sa još dvoje učenika. Nakon dodatnog dijela, Cristianna je u ukupnom poretku zauzela 2 mjesto. Učenici su pokazali velik angažman i motivaciju za sudjelovanje te su mnogo naučili o Labinu i Labinskoj republici.

Sandučić Hvalibaba i Tužibaba -ubacite  pismo pohvale i pokude ili dajte prijedlog, postavite nam pitanje o školskom životu

"Ne razmišljaj o onom čega nemaš. Razmišljaj o tome što možeš učiniti s onime što imaš."

Ernest Hemingway