Uskršnji doručak

Autor: Sanja Škopac, 1. 4. 2021.

Danas je u našoj školi obilježen Svjetski dan zdravlja i Uskrs. Već tradicionalno taj dan obilježavamo uskršnjim doručkom.

Međutim, zbog epidemioloških mjera, ove godine doručak nije bio organiziran u školskom marendariju već u učionicama. Učenicima razredne nastave pripremljeno je mnogo zdrave hrane koja se ujedno konzumira i povodom uskršnjih blagdana. Naglasak je bio na važnosti konzumiranja zdrave hrane.

Učenici su bili zadovoljni ponuđenim te ovom prilikom zahvaljujemo našem kuharu i kuharici na pripremljenoj marendi. Zahvaljujemo i našim spremačicama koje su sve to donijele do učionica te razveselile učenike tako što su se maskirale kao zečice.

Aktiv RN

Sandučić Hvalibaba i Tužibaba -ubacite  pismo pohvale i pokude ili dajte prijedlog, postavite nam pitanje o školskom životu

"Ne razmišljaj o onom čega nemaš. Razmišljaj o tome što možeš učiniti s onime što imaš."

Ernest Hemingway