Uspjeh naših učenika na županijskim natjecanjima

Autor: Luela Radićanin, 2. 4. 2021.

Učenici naše škole sudjelovali su na županijskim natjecanjima iz matematike i geografije koji su se zbog epidemiološke situacije odvijali u našoj školi te fizike koje se održalo u SŠ Mate Blažine Labin. Naši su učenici također sudjelovali na županijskoj smotri LiDRaNo koje se odvijalo na daljinu. Ponosni smo na njihov trud i postignute rezultate. Vidjeti više

Na županijskom natjecanju iz geografije sudjelovali su : Marin Stepančić, 5.razred postigao je 8.mjesto, Tonči Fable, 6.razred postigao je 3.mjesto, Nicolas Golja, 6.razred postigao je 4.mjesto, Marta Hrvatin, 6.razred postigla je 4.mjesto, Viktoria Franković, 6.razred postigla je 9.mjesto te Andrea Batelić, 8.razred postigao 1.mjesto i Manola Miletić, 8.razred postigla je 4.mjesto. Među njima su na državnu razinu natjecanja predloženi Andrea Batelić i Tonči Fable Mentor učenicima je profesor geografije, Saša Bukvić.

Na županijskom natjecanju iz matematike sudjelovali su Andrea Batelić, 8.razred te Vita Vidali, 5.razred. Andrea je postigao 7. a Vita 8.mjesto na županijskoj razini natjecanja. Mentorica učenicima je učiteljica matematike, Viktorija Sertić.

Na županijskom natjecanju iz fizike sudjelovao je učenik Andrea Batelić, pod mentorstvom učiteljice Višnje Faraguna Jerman. Postigao je 7.mjesto.

Na županijskoj smotri LiDRaNo sudjelovali su Victoria Franković, učenica 6.razreda sa literarnim radom, pod mentorstvom učitelja Deana Nestorovića, Ria Gobo, učenica 5.razreda sa literarnim radom pod mentorstvom učiteljice Klaudije Blašković, Vanja Milevoj, učenica 7.razreda sa osvrtom pod mentorstvom knjižničarke Silve Tenčić i Tonka Baša, učenica 7.razreda sa novinarskim radom pod mentorstvom učiteljice Klaudije Blašković. Na državnu razinu smotre LiDRaNo predložen je rad Tonke Baša.

Čestitke učenicima i ponosnim mentorima!

Sandučić Hvalibaba i Tužibaba -ubacite  pismo pohvale i pokude ili dajte prijedlog, postavite nam pitanje o školskom životu

"Ne razmišljaj o onom čega nemaš. Razmišljaj o tome što možeš učiniti s onime što imaš."

Ernest Hemingway