Županijska smotra LiDraNo 2017. - Paola Vlačić predložena za državnu razinu smotre

Autor: Silva Tenčić Stemberger, 20. 2. 2017.

U četvrtak  16.02.2017. u Circolu Pula održalo se Županijska smotra LiDraNo 2017. Smotra je započela  uvodnom riječi ravnatelja, zamjenice gradonačelnika i pročelnicom za odgoj i obrazovanje. Nakon toga uslijedio je uvodni program domaćina  Osnovne škole Veli vrh uz puno glazbe, recitiranja i plesa. U dramsko-scenskom dijelu LiDraNa nastupila je naša učenica Lucija Miletić s recitacijom pjesme „Kanat od mora“ autorice Elis Lovrić. Lucija je počašćena velikim aplauzom. Pratili smo raskošan program  smiješnih, ozbiljnih i duhovitih dramskih scena te mnogo prekrasnih recitacija. Na programu su nastupale osnovne i srednje škole. Bilo je četrdeset i pet točaka koje su ispunili sva očekivanja.

Na litrearno-novinarskom dijelu smotre sudjelovali su učenica Paola Vlačić s dva literarna rada i učenik Bruno Falco s jednim novinarskim radom. Literarni rad „Što je sreća?“  Paole Vlačić predložen je na Državno natjecanje te joj želimo da bude izabran.

Novinarska grupa

Bruno Falco, 7.a  i Paola Vlačić, 7.a

"Nova mora moći ćeš otkriti tek kad stekneš dovoljno hrabrosti da iz vida izgubiš obalu."

nepoznat autor

Ukupno: 22081