„POD PRITISKOM“?!? A, NE, NE....BEZ PRITISKA I S OSMIJEHOM...

Autor: Sanja Škopac, 11. 11. 2016.

Srijeda, 9.studenog 2016. godine za nas učenike 1.grupe Produženog boravka bila je rezervirana za likovnu umjetnost.

Divan jesenski dan suncem i radošću okupan...smiley smiley smiley

Tog smo se dana pješice zaputili do Starog grada u posjet Gradskoj galeriji Labin. Uvijek se veselimo odlasku u galeriju jer znamo da ćemo tamo nešto novo vidjeti, nešto novo naučiti i zasigurno likovno stvarati.

Ovoga puta razlog posjete bila je izložba „Pod pritiskom“ slovenskog umjetnika Jure Markote. Uz stručno vođenje naše stare znanice i prijateljice, tete Glorije, razgledali smo izložbu. Najviše nas je oduševila instalacija s crnim balonima koje je teta Glorija bušila pikado strelicama. Nakon razgledavanja izložbe i sami smo likovno stvarali.

O,daaa, opet nešto zanimljivo...Isprobali smo tehniku preslikavanja. Baš nam je bilo veselo i razigrano, uživali smo u igri bojama...Nova umjetnička djela nastajala su u trenutku.

S osmijehom od uha do uha vratili smo se u školu, u nadi da ćemo čim skorije biti pozvani na novu izložbu i novu likovnu radionicu...smileysmileysmiley

Veliko hvala Tei na pozivu, a teti Gloriji hvala na gostoprimstvu i veselom druženju, ali ne „pod pritiskom“, već bez pritiska i s velikim uživanjem...smileysmileysmiley

1.grupa Produženog boravka i učiteljica Marijana

"U ljubavi je čak devet deset."

vijetnamska poslovica