Foto natječaj „POKRENI SE“

Autor: Tanja Dobrić, 13. 9. 2016.

Grad Labin poziva sve ljubitelje fotografije i fotografiranja da se prijave na nagradni foto natječaj „POKRENI SE“. Foto natječaj je namijenjen za sve građane, a bit će objavljen povodom "Europskog tjedna mobilnosti", i trajat će od 16. do 22. rujna 2016.

Na natječaju mogu sudjelovati svi građani, fotografski amateri i profesionalci, a potrebno je fotografirati događaj, aktivnost, kretanje, prometna rješenja, naše sugrađane dok pješače, voze bicikl, koriste javni prijevoz i slične situacije u Europskom tjednu mobilnosti s naglaskom na održivu mobilnost i poslatinajkasnije do 28. rujna 2016. godine popunjenu prijavnicu i najviše dvije crno-bijele ili kolor fotografije (.jpg format rezolucije 300 dpi, maksimalne veličine 2 MB) na e-mail adresu ured.grada@labin.hr.

Prva nagrada je 800 kuna, druga nagrada 400 kuna, a treća nagrada iznosi 200 kuna. Od 29. rujna do 5. listopada građani će moći glasati za najbolju fotografiju na Facebook profilu Grada Labina. Tri fotografije koje dobiju najviše glasova građana potvrdit će stručno Povjerenstvo, a proglašenje najboljih fotografija i dodjela nagrada održat će se u tjednu nakon utvrđivanja dobitnika nagrada.

Fotografirajte događaj, aktivnost, kretanje, prometna rješenja, građane u Europskom tjednu mobilnosti i glasovima građana osvojite jednu od nagrada!