Srednja škola Mate Blažine Labin

Autor: Administrator , 18. 10. 2018.

Srednja škola Mate Blažine budućim srednjoškolcima nudi različite programe obrazovanja za zanimanja: opća gimnazija, ekonomist, elektrotehničar, instalater-monter, elektromehaničar, prodavač, kuhar, konobar. U travnju svake godine organiziraju događaj Dan otvorenih vrata radi što boljeg profesionalnog informiranja učenika osmih razreda. Tada naši učenici u pratnji svojih razrednika i stručnih suradnika posjete srednju skolu i informiraju se o detaljima svakog programa, mogućnostima zapošljavanja ili nastavka obrazovanja te općenito kako je biti srednjoškolac. Također, u aktivnost se mogu uključiti i roditelji naših osmaša sudjelovanjem na roditeljskom sastanku koji održe zaposlenici srednje škole. Klikom poveznice u nastavku pročitajte o programima srednje škole Mate Blažine u prošloj godini, o predviđenom broj učenika za svaki program, prošlogodišnjem minimalnom pragu upisa te o rezultatima upisa nakon ljetnog i jesenskog roka.

pon, 19.11.2018.

17-18 sati