Postani Ljetni najčitatelj Gradske knjižnice Labin!

Autor: Silva Tenčić, 14. 6. 2022.

Gradska knjižnica Labin i ovoga ljeta organizira natjecanje za sve strastvene ljubitelje knjiga pod nazivom „Ljetni najčitatelj“.

Natjecanje će trajati od 20. lipnja do 31. kolovoza 2022. godine i provodit će se u pet kategorija: predškolci, učenici od 1. do 4. razreda, učenici od 5. do 8. razreda, srednjoškolci i odrasli.

Ako vam je čitanje omiljena aktivnost, ili ste tek počeli otkrivati čaroban svijet knjiga, prihvatite ovaj ljetni izazov i uključite se u Natjecanje!

Za sudjelovanje je potrebno ispuniti prijavnicu u Knjižnici te sve pročitane knjige upisivati u posebnu tablicu koju su knjižničarke pripremile za sve sudionike.

Cilj natjecanja je pročitati što više knjiga po vlastitom odabiru iz fonda Knjižnice u navedenom periodu. Pobjednik je onaj natjecatelj koji je pročitao najviše knjiga u svojoj kategoriji. Proglašenje će se održati početkom mjeseca rujna, a Najčitatelje po kategorijama očekuje i vrijedna nagrada.

Za sve dodatne informacije slobodno nam se obratite osobno u Knjižnici ili putem telefona na broj 852-257.

Želimo vam ljeto za čitanje!

Gradska knjižnica Labin

"Ljudi su stvoreni da budu voljeni.
Stvari su stvorene da budu korištene.
Ne možemo istinski napredovati
dok to dvoje obrćemo: