U društvu s gradonačelnikom i predstavnicima Valamara

Autor: Sanja Škopac, 21. 9. 2017.

U četvrtak, 21. rujna, 2017.,  našu malu školu sreće posjetili su labinski gradonačelnik Valter Glavičić, direktor Valamar destinacije Rabac Sandi Sinožić i voditeljica korporativnih poslova Valamar Riviere Deana Stipanović.

Zahvaljujući suradnji Grada i Valamar Riviere učenicima naše škole je od ove školske godine omogućen polazak u produženi boravak. Budući da škola trenutno nema adekvatne uvjete za organizaciju produženog boravka u prostorijama škole, Valamar Riviera osigurala je prijevoz učenika iz Rapca u matičnu školu u Labinu.

Svakog dana veselu družinu od 5 učenika pred školom dočekuje putnički kombi koji ih vozi u Labin. Na ovaj način zadovoljena je potreba rabačkih roditelja za zbrinjavanjem djece nakon redovne nastave, a vjerujemo da će to sigurno utjecati na povećanje broja učenika u područnoj školi Rabac koja je zbog nemogućnosti upisa djece u produženi boravak u prethodnim godinama bila suočena sa znatnim opadanjem broja djece.

U želji da im se predstavimo i zahvalimo, pozvali smo ih u goste i za njih pripremili prigodan program koji je započeo himnom naše škole. Zatim smo im pokazali školske prostorije, razgovarali s njima i otkrili im neke naše male tajne o svakodnevnom životu i radu u školi. Sve su to zabilježile kamere TV Istre i naših lokalnih medija.

Učiteljice:

Marta Verbanac

Dilana Dagostin Mohorović

"Nova mora moći ćeš otkriti tek kad stekneš dovoljno hrabrosti da iz vida izgubiš obalu."

nepoznat autor

Ukupno: 21971